Anasayfa » Temalar

Facebook Anarshi Kılon Scripti Full İndir   Yetmedi mi? O zaman Google'da ara!

Yorum Yok
facebook

Facebook Anarshi Kılon Scripti, Full İndir facebook anarshi scripti indir, facebook anarshi scripti, facebook anarshi indir, facebook anarshi yükle, facebook anarshi scripti nasıl yüklenir.

Facebook Anarshi Kılon Scripti, Full İndir facebook anarshi scripti indir, facebook anarshi scripti, facebook anarshi indir, facebook anarshi yükle, facebook anarshi scripti nasıl yüklenir.

Script’in özellikleri ve ayarlanması ;
1. Embed verir
2. Açıklama yazar
3. Thumb yazar
4. Player da gösterir
5. İndirme seçeneği sunar
6. Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşma imkanı sunar
7. Facebook videolarının çalışmama sorunu çözülmüştür.
8. İndirilmek istenen video db ye kayıt edilir.
9. Aynı video 2 defa kayıt edilmez.
10. Ana sayfada rastgele 10 video gösterilir.
11. Videolar kısmında, Tüm videolar 10 ar 10 ar sayfalanır.
12. %100 sef yapısı vardır. Örnk(xx.html) ot : 1 tane facebook yanlış url yazın, 1 tane boş eklesin. Kuruluma geçelim[Okumazsan Hiç Bir Şey Yapamazsın] ; Bu Scripti ; İnforesim Codlamıştır. Tasarımın yapımcısı bilinmemektedir. Emeğe saygı için linki kaldırmayın. (Link kalkmaz ise daha çok script paylaşıcam.)

Hemen ayarlara geçelim ;
1. Aşama
1. İndex.php yi açın. Ardından “Ana Sayfa Başlığı Yazın !” Yazan kısma ana sayfada görünecek başlığı yazın.
2. “Ana Sayfa Keywordları yazın” Kısma ana sayfada görünecek keywordu yazın.
3. “Ana Sayfa Descripitonları Yazın !” Ana sayfada görünecek descriptionu yazın.
4. $email = “zzzz”; $password = “zzzzzz”; bu kısımlara kendi facebook hesab bilgilerinizi yazın. Kullandığınız hesabı yazarsanız Büyük ihtimal blocke olur. Onun için 0 hesap açın ardından direk buraya yazın ve bir daha o hesaba giriş yapmayın.
2. Aşama
1. Goster.php yi açın Bu sayfadaki değişiklikler video ya girdiğimizde görünecektir. Aşamalara bakın.
2. ” izle, dinle | Siteadresi.com” yazan kısmı istediğiniz gibi değiştirin. Bu kısımda kısmı video nun başlığı olarak ele alın. Yani video başlığı Tarkan ise ; izle = Tarkan izle olacaktır. Ona göre ayar yapın.
3. ” izle, dinle, indir” Gene Burada da baslik kısmı video nun adı anlamına gelmektedir. Eğer siz izle yaparsanız Tarkan izle olarak çıkacaktır.Ona göre otomatik keyword hazırlayınız.
4. ” izleyebileceğiniz, İnternet sitesi.” Bu da deminki gibidir. Siz adlı videou yu izleyebileceğiniz, İnternet sitesi yaparsanız ; Tarkan adlı videou yu izleyebileceğiniz, internet sitesi olarak çıkar. Ona göre oto description ayarlıyın.
3. Aşama
1. Baglan.php de $siteurl = “http://www.resimlet.com/facebook”; yazan yere kendi sitenizin yazıcaksınız. Yani Eğer scripti http://www.xx.com a kurduysanız http://www.xx.com yazın, Eğer http://www.xx.com/facebook a kurduysanız http://www.xx.com/facebook yazın. Bu kadar basit.
2. define(“dbhost”,”localhost”); define(“dbkul”,”zzzzzz”); define(“dbsif”,”zzzz”); define(“db”,”zzzz”); Bu kısımlara kendi mysql bilgilerinizi yazınız.
3. Aşama
1. Videolar.php açın Title,Key,Desc kendinize göre ayarlayın. $host= “localhost”; $database = “zzzzz”; //Veritabanı adı $username = “zzzzz”; //Kullanıcı adı $password = “zzzzzz”; //Şifre yazan yerlere mysql bilgilerinizi yazın. Not : Logo Değiştirmek için, Logo.jpg yi değiştirin. Son aşama ; Tüm bunlar bittikden sonra facebook.sql yi veritabanınıza yükleyin.
Hadi Hayırlı Olsun

Scripti İndirFacebook Anarshi Kılon Scripti Full İndir yazısını Facebook'ta Paylaş
Facebook Anarshi Kılon Scripti Full İndir yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

bilgibilgidir.com Yorumlar

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar, kişisel bilgiler, Tc Kimlik Numarası ve Telefon Numarası vs. özel bilgiler içeren yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.